https://www.import-union.com/ +38 044 934 934 importunionoffice@gmail.com
Виборзька, 42А город Киев

Про наші послуги

Замовляючи автомобіль в нас, Ви гарантовано отримуєте те, що Вам потрібно, оскільки самі приймаєте беспосередню участь в виборі авто. З нами Ви не зіштовхнетесь з неочікувано  дорожчими від ринкових вартості послуг шипінгу, чи розмитнення. Ми не змінюємо ціни на послуги підрядників та не вигадуємо неіснуючих послуг. Все прозоро та відкрито. Наша команда радо бере на себе всі клопоти процессу.  

Повний цикл та вартість

Всі етапи від Вашого дзвінка нам – і до передачі авто з ключем Вам – це повний пакет наших послуг. 
Співпрацюючи з нами, ви можете замовляти і неповний пакет.

Наприклад: Ви хочете, щоб ми підібралт, придбали та доставили авто в Україну з повним оформленням документів,  однак при цьому Ви бажаєте самостійно виконати сертифікацію, ремонт автівки та її постановку на облік.

В зазначеному випадку, ми чітко зазначаємо в договорі об’єм та кількість послуг, котрі ми надаємо Вам як замовнику. Відповідно ми зменшуємо і вартість послуг.

прийняття вашого замовлення

Перш за все, ми маємо визначитись, що саме Ви бажаєте. Різні авто по різному служать та по різному обслуговуються, одні краще підходять для бізнеса, інші - для особистого користування. Наша ціль - допомогти вам вибрати саме те, що дасть максимум в рівнянні ціна-якість. Після обрання моделі, року, комплектації, ми вкладаємо договір, - гарантію виконання вашого замовлення. При підписанні договору, Ви передаєте Import-Union завдаток.

01
02
Підбір автомобіля

На цьому етапі нас чекає багато взаємодії. Ми пропонуємо вам варіанти та їх вартість, а ви вибираєте. Import-Union рекомендує одразу вибирати декілька варіантів, оскільки вартість переможної ставки може перевищити попередньо омовлений бюджет. Щоб не чекати початку наступних торгів, ми одразу перемикаємось на інший, запасний лот.
Кожен автомобіль в Кореї ми перевіряємо особисто, та відправляємо вам повний відеозвіт, а також його повну історію ушкоджень.

03
Придбання авто

Цей етап - найшвидший. Після перемоги в торгах, потрібно протягом кількох днів оплатити вартість авто та аукціонний збір. Import-Union советует прибегать к торгам только имея возможность сразу оплатить этот лот. Вся документація в нас відкрита, ми надаємо вам документи - підтвердження придбання авто. При бажанні ви можете особисто оплатити вартість купівлі авто та аукціонний збір в відділенні вашого банку.

04
Післяпродажний період

На цьому етапі ваше авто знаходячись в країні придбання на одному з закритих майданчиків наших партнерів очікуючи на контейнер чи паром. Ваше авто оглядається спеціалістом, котрий встановлює, які деталі необхідно придбати для ремонту чи доукомплектування. Після встановлення деталей чи їх підготовки до експорту, автомобіль доставляється до одного з портів з котрими ми співпрацюємо. Вартість доставки по США може сильно відрізнятись в залежності від дислокації придбаного авто. Вартість доставки по території Кореї-фіксована. Ми одразу орієнтуємо клієнтів про вартість доставки, та виключаємо ті локації, доставка з котрих буде дуже дорогою.

05
Доставка морем

Тим часом наші спеціалісти та партнери готують пакет документів необхідний для експорту, домовляються з логістичною компанією, бронюють контейнер.
Очікування експорту морем може тривати по різному - від тижня до місяця, тому Import-Union наполегливо радить запастись шановним клаєнтам терпінням. Після погрузки ми надаємо вам фотографії та номер контейнера чи парому щоб ви особисто могли здійснювати трекінг. В середньому доставка авто морем займає 4-5 тижнів з США та до двох місяців з Кореї. Ви сплачуєте вартість перевезення морем та оформлення експорту.
Ціни варіюються в залежності від країни, порту, типу судна та вашого авто. Актуальну ціну вам завжди підскажуть наші спеціалісти. .

06
Митні процедури

Приблизно за тиждень до прибуття, ми готуємо митну документацію. По прибуттю, ви сплачуєте вартість всіх митних платежів та зборів на рахунок митниці. Додатково сплачується час перебування авто в порту. Одразу по прибуттю контейнера, потрібно оплатити послуги брокера-експедитора. Брокер - це та людина, що буде оформлювати та вести митну документацію, розмитнювати ваше авто. Вартість послуг брокера та експедитора- 550$ при доставці авто з США, та 650$ для корейських авто. Наші брокери-партнери відповідально відносяться до автомобілів, тимчасово зберігають їх в себе, та гарантують вам мінімальну суму минтих платежів.

07
Експедиційні послуги

В нас часто питають, хто такий експедитор, та чому без його послуг неможливо обійтись. Експедитор - надає документи в кожну зі служб порту, відповідає за правильність їх оформлення, присутній при митному огляді та розформуванні партії вантажу. Експедитор також відповідає за зберігання вантажу на території порту. Вартість послуг експедитора входить в пакет брокерсько-експедиторських послуг, зазначених в попередньому пункті.

08
Внутрішня доставка та ремонтні роботи

Після виходу авто з порту, ми виконуємо доставку по Україні. В залежності від вашого розсташування вартість доставки становитиме в середньому 150-280$. Ми також ремонтуємо ваше авто, виконуючи всі види робіт, починаючи з кузовних та агрегатних, і закінчуючи ремонтом салону. Import-Union завжди обговорює з вами, які саме роботи ви бажаєте виконати разом з нами, яка якість їх виконання. Аналогічна ситуація з ремонтом систем безпеки. Підбираючи запчастини та ремонтуючи авто, ми тримаємо зв'язок, регулючи вартість запчастин, що купуються. Корейські авто на газу потребують встановлення газовго клапана. В середньому це вартує 60$

09
Сертифікація та постановка на облік.

В залежності від країни, топлива, класу авто, а також відповідності його стандартам діючим в Україні, вартість сертифікації легкових авто складає в середньому 5000 - 8000 грн. Постановку на облік авто більшість клієнтів виконує особисто.

Раді вашим дзвінкам

Ви завжди можете поспілкуватись з нами з-приводу будь-яких питань, що вас зацікавили.

Окрім основних послуг, ми можемо допомогти вам з сертифікацією вашого транспорту, ремонтами будь-якої складності, або просто поділитись досвідом (наприклад постановки авто в роботу в таксопарк чи каршерінг).

Ми ніколи не забуваємо наших клієнтів після виконання замовлення.Як наш клієнт, Ви завжди можете звернутись до нас з питанням ремонту, обслуговування чи страхування авто.

Ми також обслуговуємо ГБО з кореї, для наших клієнтів діють скидки.

З усіх питань телефонуйте:

+38 095 874 40 40